Matrix Diriliş İçin Serinin Hayranları Ne Dedi?

Matrix 4 filminin setinde çalışan bir makyaj sanatçısının yaptığı Instagram paylaşımı, yeni filmin adını ortaya çıkarmış olabilir.1 dk


2021 sonlarına doğru seyirciyle buluşması beklenen Matrix 4’ün serideki ismi belli oldu. Sette çalışan bir makyaj sanatçısının paylaşımına göre yeni film, ‘Matrix: Resurrections’ olarak adlandırılacak.

Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı Matrix serisi, 2003 yılında yayınlanan Matrix: Revolutions ile seriyi tamamlamıştı. Aradan geçen yılların ardından hayranları sevindirecek haber geçtiğimiz dönemlerde açıklanmış ve Matrix 4’ün geleceği doğrulanmıştı. Koronavirüs nedeniyle çekimleri aksayan filme dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Matrix 4 filminin setinde çalışan bir makyaj sanatçısının yaptığı Instagram paylaşımı, yeni filmin adını ortaya çıkarmış olabilir. Yapılan paylaşımda makyaj sanatçısı, filmin yönetmeni Lana Wachowski’den aldığı hediyeleri ve teşekkür mektubunu gösteriyor. İşin ilginç yanı ise mektubun üzerinde yeni filmin adının açıkça belirtilmesi oldu.

Matrix serisindeki ilk filmThe Matrix, devamlarında ise Matrix: Reloaded ve Matrix: Revolutions olarak adlandırıldı.  Türkçeye ‘Diriliş’ olarak çevirebileceğimiz bu isim, aynı zamanda serinin ana karakteri Keanu Reeves’in canlandırdığı Neo’nun dönüşüne de işaret ediyor. Neo, ilk üç filmin kahramanıydı ve son filmde insanlık ile makineler arasındaki barış için kendisini feda etmek zorunda kalmıştı. Yeni filmin adı da Neo’nun canlanmasına ya da geri dönüşüne işaret ediyor olabilir.

Çekimleri devam eden Matrix Diriliş’in 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Ancak bu vizyon tarihinin koronavirüs pandemisinin seyrine bağlı olarak değişebilir.

Yeni filmin adının belli olmasının ardından Matrix hayranları da harekete geçti. Yeni filmin adıyla ilgili pek çok yorum yapıldı. İşte onlardan bazıları:

https://twitter.com/sailor_mars/status/1355656022199857157?s=20

 

 

 

 

 

 

 

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

Comments

Share via
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi:
Send this to a friend