Keanu Reeves Sünger Bob filminde bir çalıyı canlandırıyor

Reeves, Paramount Plus'ta yayımlanan filmde yuvarlanan bir çalıyı canlandırıyor. 2 dk


Sünger Bob Kare Pantolon (Sponge Bob Square Pants) yapımları ünlü isimleri eğlenceli küçük rollerle ekrana getirmesiyle biliniyor ancak yapımın son sinema versiyonu bu alışkanlığı bir adım ileriye taşıdı.

Perşembe Paramount Plus’ta yayımlanan Sünger Bob Kare Pantolon: Firarda (The Sponge Bob Movie: Sponge On The Run) filminde Matrix ve John Wick serilerinin yıldızı Keanu Reeves Bilge isminde yuvarlanan bir çalıyı canlandırıyor.

Yapım ekibin en başından itibaren aklında tek bir isim olduğu onun da Keanu Reeves olduğu biliniyor.

We Got This Covered’ın haberine göre filmi yazan ve yöneten Tim Hill Reeves’in bir şekilde yapımda görünmesini hep istediğini söyledi. Hill şu ifadeleri kullandı: “Karakteri yazdığımda aklımda Keanu vardı, bu yüzden gerçekten düşündüğümüz başka bir isim olmadı. ‘Tabii bunu yapacağım’ demesi çok büyük şans.”

Keanu Reeves çizimleri yaptık

Yönetmen, Reeves projeye imza atmadan önce kendisinin ve ekibinin oyuncu sanki rolü kabul etmiş gibi hareket ettiğini ve nihayetinde Reeves’in rolü kabul etmesinin çok iyi olduğunu söyledi.

(Reeves) rolü gerçekten kabul etmeden çok önce küçük Keanu çizimleri yaptık, filmin içindeymiş gibiydi. Onun için geçici seslendirmeler yapıyorduk ve çok fazla gelişme kaydedilmişti.

Matrix serisinin son filminde Neo karakterini yeniden canlandıracak olması, Cyberpunk 2077’de yer alması gibi gelişmelerle Reeves isminden son dönemde çok sık söz ettirmişti. Ancak yuvarlanan bir çalıyı canlandırdığı rolü muhtemelen bunların en tuhafı.

SüngerBob KarePantolon filmleri Netflix’ten de izlenebilir.

Çizgi roman serisine tepkiler

Öte yandan Keanu Reeves, BRZRKR isimli çizgi roman serisiyle kısa bir süre önce hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in ilk çizgi roman serisi BRZRKR’nin ilk sayısı çıktı ve genel kanı Wolverine’in ultra şiddetiyle John Wick’in aksiyonunu bir araya getirdiği yönünde.

Reeves’in oyunculuk kariyerinin yanı sıra çizgi roman alanında da kendisini denemesi bazıları tarafından ilk başta şüpheyle karşılansa da Reeves pek çok kişinin beğenisini topladı.

Reeves ve Matt Kindt’in yazdığı ve Ron Garney’nin çizimlerini yaptığı çizgi roman Berzerker isimli karakterin maceralarına odaklanıyor. Berzerker, ölümlülüğünü geri kazanmasına yardım etmek için söz veren ABD ordusuyla birlikte çalışan ölümsüz bir savaşçı.

Hikaye çizgi roman okurlarının aşina olduğu bir yapıya sahip. Screen Rant’in incelemesine göre Berzerker’i bu açıdan Wolverine ya da Vandal Savage gibi meşhur çizgi roman karakterlerine benzetmek doğal.

Vahşiliğin saf ölçeği

Hikayeyi diğerlerinden ayıran şeyse karakterin vahşiliğinin saf ölçeği. Berzerker her ne kadar bir silahla görünse de tercihinin elleri olduğu gayet açık. Ayrıca Mortal Kombat hayranları da, karakter ortalığa dehşet saçarken kendilerini muhtemelen evlerinde hissedecek.

Serinin ilk sayısı eyleme odaklansa da Reeves ve Kindt’in akıllarında şiddetten daha fazlası olduğuna dair ipuçları var. Örneğin Berzerker’in ölümsüzlüğünün gizemlerini ortaya çıkarmak için çalışan doktorla yaptığı konuşma, söz konusu kahramana bir trajedi duygusu katıyor.

Keanu Reeves, filmleriyle olduğu kadar çizgi romanıyla da heyecan yaratmış görünüyor.

 

 

 

 

 


Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: