Donnie Yen, John Wick kadrosuna katıldı

IP Man'in başrol oyuncusu Donnie Yen, John Wick 4'ün kardosuna katıldı. 1 dk


Keanu Reeves’in başrolünde oynadığı John Wick serisinin dördüncü filmine yıldız bir oyuncu daha katıldı. IP Man’in başrol oyuncusu Donnie Yen, John Wick 4’te rol alacak. Yen, John Wick’in eski bir dostunu canlandıracak. Ancak karakter hakkında daha detaylı bir açıklama yapılmadı.

Beyazperde’nin haberine göre yönetmen Chad Stahelski, “Donnie Yen seriye katıldığı için çok şanslıyız. Bu yeni ve heyecan verici rolde onunla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Filmin yapımcılarından Basil Iwanyk ise “Donnie Yen, seriye capcanlı ve güçlü bir enerji getirecek. Onu John Wick 4’e getirmekte kararlıydık ve Keanu ile iş birliği yapması için bu kadar büyük bir yeteneğe sahip olma fırsatı elde ettiğimiz için heyecanlıyız.”

Film, köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceralarının anlatıldığı John Wick filminin dördüncü devam halkasıdır. John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor.

Quentin Tarantino’dan 35 film önerisi

Cruella filmi üzerine


Comments

%d blogcu bunu beğendi: