Jesse Collins, Stacey Sher, and Steven Soderbergh

Rüya Takımı 2021 Oscarlarını Güvenli ve Eğlenceli Yapmak için Görevlendirildi

Steven Soderbergh, Jesse Collins ve Stacey Sher pandemi sırasında güvenli ve eğlenceli bir Oscar yapmak için görevlendirildi. Peki ama nasıl?1 dk


Akademi, geciken 2021 şovu için ilk kez üç Oscar yapımcısı seçti: Emmy adayı Grammy Show yapımcısı Jesse Collins ,Oscar ödüllü “Erin Brockovich” de birlikte çalışan film yapımcıları Stacey Sher ve Steven Soderbergh ile birlikte çalışacak. Oscarlar pandemi nedeniyle 25 Nisan Pazar günü ABC’de ve dünya çapında her zamankinden iki ay sonra canlı olarak yayınlanacak.

İster yüz yüze ister Emmy’ler gibi melez formda olsun, Oscar şovunun ne şekilde olacağı konusunda bazı tartışmalar oldu. Açıkça görülüyor ki, Akademi katılımcıları güvende tutmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Oscar ödüllü Soderbergh yönetmenliği, yalnızca film yapımcılığı için değil, aynı zamanda endüstri için COVID güvenlik kurallarını belirleyen Amerika Yönetmenler Birliği’ndeki görev gücüne liderlik etmesiyle de son zamanlarda övgü aldı.

Akademi Başkanı David Rubin ve Akademi CEO’su Dawn Hudson resmi bir açıklamada, “Yaklaşan Oscarlar, yenilikçilik ve ödül şovu için olanakları yeniden düşünmek için mükemmel bir fırsat” dedi: “Bu zamanlara doğrudan cevap verecek bir rüya takımı.”

Collins, Sher ve Soderbergh paylaşılan bir açıklamada, “Eşit ölçüde heyecanlıyız ve korkuyoruz. Hepimizin içinde bulunduğu olağanüstü durum nedeniyle, filmlere ve onları yeni bir şekilde yapan kişilere odaklanma fırsatı var ve gerçekten hepimizin sevdiğimiz filmler gibi HİSSEDEN bir şov yaratmayı umuyoruz. ”

 


Comments

%d blogcu bunu beğendi: