Dutluk Dergi Öykü ve Denemelerinizi Bekliyor

"Belki de; insan sevilmekten çok, anlaşılmayı istiyordu." demiş George Orwell. Biz de sizi anlıyoruz; sesinize kulak verdik ve sayfalarımızı size açtık. 1 dk


Dutluk Dergi 2021’e sürpriz bir haberle giriyor. Dergimiz kısa öykü ve denemelerinize sayfalarını açıyor . Öykü ve deneme türündeki yazılarınızı (istediğiniz konuda) Dutluk Dergi internet sitesinde yayınlayabilirsiniz. Daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış deneme ve öyküleriniz için tek yapmanız gereken tıklayıp üye olmak ardından yazınızı yayınlamak.  Üstelik eserlerinizi hemen yayınlamak zorunda da değilsiniz; sitemizde taslak olarak kaydedip istediğiniz zaman üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz. Yayınlanan eserler üzerinde oynama yapılamamaktadır. Adım adım yapacaklarınız şöyle:

Siteye masa üstü ya da laptop bilgisayardan giriyorsanız sitenin sağ üst kısmında yer alan “YAZ” butonuna, cep telefonundan giriyorsanız logonun sol yanındaki çubukları tıklayıp yine “YAZ” butonuna tıklamak.

Ardından şunları yapacaksınız;

Yazı formatı seçin…(Serbest Yazı)

Ardından açılacak olan giriş sayfasında “Kayıt Olun” yazısına tıklayın.

Kayıt olun…

Ve sonra site sizi yönlendirsin…

Yazınızı girdikten sonra ekibimiz gerekli incelemeyi yapıp yazınızı onaylayıp yayına alacak. Onaylanmayan yazılarla ilgili mutlaka bildirim alacaksınız.

Sadece bir tane de değil istediğiniz kadar kısa öykü ve denemenizi sitemize ekleyebilirsiniz.

“Belki de; insan sevilmekten çok, anlaşılmayı istiyordu. ” demiş George Orwell. Biz de sizi anlıyoruz sesinize kulak verdik ve sayfalarımızı size açtık. Eserlerinizi bekliyoruz. Herkese mutlu yıllar…

Dutluk Dergi

 


Comments

%d blogcu bunu beğendi: