“Zamana Direnen Kitaplar” Yeni Yıl Hediyesiyle Geliyor

Kapra Yayıncılık'ın kitapları fiyatlarının yanında özgün ve estetik kapak tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.    1 dk


Kitapyurdu “Zamana direnen kitaplar…” anlayışıyla yeni bir yayınevini hayata geçirdi. Kitapyurdu bundan böyle Türkçemize kazandırdığı klasikleri Kapra Yayınları etiketiyle okuyucuya ulaştıracak. Daha önce klasikler Karbon kitaplardan çıkarıyordu. Yeni düzenlemeyle Karbon Kitaplar sadece cep boy kitaplar ve yabancı dildekileri günümüz kitaplarını basacak.

Kapra Yayıncılık’ın tecrübeli çevirmenlerce Türkçemize kazandırılan dünya klasiklerinin ilk örnekleri kitapyurdu.com’da yerini aldı. Kitaplar fiyatlarının yanında özgün ve estetik kapak tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Mottosuyla dikkat çeken Kapra Yayınları yayın hayatına kitapseverleri sevindirecek bir haberle başladı. Zamansız kitapları okuyucuya en uygun fiyata ulaştırmayı hedefleyen Kapra Yayıncılık @kaprayayincilik Twitter hesabını takip edenlerin arasından yapılacak çekilişle 5 kişiye 5’şer kitaplık yeni yıl hediyesi verecek. Hediyeyi kazanan kitapseverler 15 Aralık saat 18.30’da açıklanacak. Yeni yıl hediyesi kitapları kazanmak isteyen okurların Twitter hesaplarını takip etmesi kafi.

Kapra Yayıncılık’ın kitapları yüzde elliye varan indirimleriyle dikkat çekiyor. İşte indirimdeki kitaplardan bazıları…👇

 


Comments

%d blogcu bunu beğendi: