Maskeye 20 bin dolar harcamış

Hart pandemi döneminde hepimizde biraz var olan panik histeri havasını nasıl yaşadığını esprili bir biçimde anlatıyor.1 dk


Covid 19 sadece birkaç ayda hayatımızın her alnını felce uğrattı. Bu salgının aylardır sürdüğü düşünüldüğünde sonuçlarını hesap etmeye gerek yok. Zaten hepimiz yaşıyor biliyoruz. Komedyen Kevin Hart içinde bulunduğumuz duruma kendi bakış açısından yorumladı. Ünlü oyuncu aylarca evde oturduktan sonra Netflix için bir gösteri çekti. 

Film Hart’ın evinde çekildi ve geçen ay Netflix’te gösterime girdi. Dünyanın durumu düşünüldüğünde seyircilerin her biri COVID-19 ışığında maske taktı. Bu, komedyenin 2019’daki Kevin Hart: Sorumsuz’dan sonraki ilk stand-up performansı

Hart, yedinci Netflix özel programında salgında yaşadıklarını anlatıyor. Ünlü komedyen salgının başlarında Covid’e yakalandığını belirtiyor bunu kimselere söylememesinin nedenini ise kendisinden daha ünlü olduğunu düşündüğü Tom Hanks ile aynı dönemde hastalanmasına bağlıyor. 

Hart pandemi döneminde hepimizde biraz var olan panik histeri havasını nasıl yaşadığını esprili bir biçimde anlatıyor. Aynen hepimiz gibi her iyi geldiği söylenen şeyi koşarak gidip aldığını dile getiriyor. Bu dönemde Hart maskeye 20 bin dolar ödediğini dile getiriyor. 

Standup’ı izleyenler genel olarak ikiye bölünmüş kimi çok beğenmiş kimi de nefret etmiş. Programı ikiye bölsek biz de Covid 19 ile ilgili bölümleri beğendiğimizi söyleyebiliriz. Keşke Hart gösteriyi pandemi ile sınırlasaydı.

Bu arada Kevın Hart’ın gösterisinin sansürsüz küfür içerdiğini de belirtelim ve bir de yiğidi öldürüp hakkını verelim; Hart siyahileri müthiş gözlem yeteneği sayesinde en iyi anlatanlardan biri. Tabi onun yaptığı esprileri başkası yapsa ırkçı deriz bunun da altını çizelim. Boş zamanlar için izlenilesi bir performans yarısından sonraki bölüm hariç. 

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

Comments

Share via
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi:
Send this to a friend