Kraliyet Ailesi Meghan’ı aradı mı?

Sussex Düşesi'nin sürpriz Oprah röportajından beri kraliyet ailesinden kimsenin kendisiyle iletişime geçmemesine "üzüldüğü" söyleniyor.2 dk


Meghan, Oprah röportajından sonra kraliyet ailesinden kimsenin kendisiyle konuşmamasına “üzgün”

Gayle King, Oprah röportajından bu yana kraliyet ailesinden kimsenin Meghan Markle’la iletişime geçmediğini söyledi.

Sussex Düşesi’nin sürpriz Oprah röportajından beri kraliyet ailesinden kimsenin kendisiyle iletişime geçmemesine “üzüldüğü” söyleniyor.

Geçen hafta yayımlanan röportajda Meghan, kraliyet ailesindeyken kendi canına kıyma konusunda “planlı” düşünceleri olduğunu ama başvurduğu üst düzey saray personelinin kendisine yardım etmeyi reddettiğini iddia etmişti.

Eski Suits dizisi yıldızı ayrıca hamileliği sırasında Prens Harry’le çocuklarının ten renginin “ne kadar koyu” olabileceğine dair “endişeler” olduğunu öne sürmüştü.

Röportaja cevaben Buckingham Sarayı, Kraliçe adına bir açıklama yayımlayarak tüm ailenin “Harry ve Meghan için son birkaç yılın ne kadar zorlu geçtiğini öğrenmekten üzüntü duyduğunu” dile getirmiş ve söz konusu sorunların “aile tarafından özel olarak ele alınacağını” belirtmişti.

Meghan ve Harry’le görüşen TV spikeri Gayle King, düşesin kraliyet ailesinden haber beklediğini açıkladı.

Salı günü CBS This Morning’deki açıklamasında King, “Bence onları hala üzen şey, sarayın bunu özel olarak çözmek istediğini söylemeye devam etmesine rağmen, Meghan aleyhinde çıkan son derece aşağılayıcı ve yanlış hikayelere inanmaları” dedi.

Kraliyet ailesinden hiç kimse henüz Meghan’la konuşmadı. Dahası, bence en başından beri istedikleri şey kraliyet ailesinin araya girip kesinlikle ırkçılığa meyilli olan haksız, asılsız ve yanlış haberlere son vermesini söylemesiyken, bunun hala kraliyet ailesi hakkında ırkçılıkla ilişkili bir tartışma olması onlar için sinir bozucu.

Gayle şöyle devam etti:

Ve bence bunu kabul edene kadar bir şeyleri geride bırakmak zor olacak. Fakat ikisi de bunu geride bırakmayı ve bu ailenin iyileşmesini istiyor.

Bu yorumlar Prens William’ın Londra’nın doğusundaki bir okul gezisinde kraliyet ailesinin “kesinlikle ırkçı bir aile olmadığını” söylemesinin ardından geldi.

TV sunucusu ayrıca röportajın yayımlanmasından bu yana Harry’nin, Prens Charles ve Prens William’la konuştuğunu öğrendiğini iddia etti.

Sunucu “Son dakika haberi sunmaya çalışmıyorum ama nasıl hissettiklerini öğrenmek için Sussexleri aradım gerçekten ve evet, Harry’nin erkek kardeşiyle ve babasıyla konuştuğu doğru” dedi.

Aldığım duyumlar bu konuşmaların verimli geçmediği yönündeydi. Fakat en azından bir iletişime geçtikleri için mutlular.

 


Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: