Avengers: Endgame’deki rolü oğlu sayesinde almış

Ünlü oyuncu, Marvel Sinematik Evreni'nin en çok yankı uyandıran filmlerinin başında gelen Avengers: Endgame'de kendisine önerilen küçük rolü önce reddettiğini açıkladı. 2 dk


Endgame, 2019’da vizyona girdiğinde tarihi bir gişe başarısı elde etmişti

Crossbones’a dönüşen HYDRA ajanı Brock Rumlow’u canlandıran Grillo, karakterine adil davranılmadığını hissettiğini belirtti.

Grillo, yaptığı 7 filmlik anlaşmanın çok daha verimli olacağını varsaydığını ve başlangıçta Endgame’de yer almak istememesinin sebebinin de bu olduğunu söyledi. Comic Book’un haberine göre oyuncu katıldığı podcast programında şu ifadeleri kullandı:

Crossbones’un gidişatı farklı bir yola saptı ve gerçekten hızlı biçimde seriden çıktı, değil mi? Ve bu konuda biraz sinirliydim çünkü onlarla 7 filmlik bir anlaşma imzalamıştım. Ve, ‘Ah, Marvel Evreni’nin bir parçası olacağım değil mi?’ diye düşünüyordum ve bu gerçekleşmedi. Sonra beni aradılar ve ‘Avengers için bir hafta gelmene ihtiyacımız var’ dediler. Ben de ‘Ne için?’ diye sordum. ‘Bunu yapmayacağım’ dedim ve telefonu kapattım. Beni tekrar aradılar. ‘Gelmeyeceğim, beni rahat bırakın’ dedim.

Frank Grillo

Grillo bahsi geçen rolü oğlunun ısrarı üzerine kabul ettiğini açıkladı. Oyuncu şu ifadeleri ekledi:

“22 yaşındaki oğlum bana, ‘Gidip Avengers’ta yer almalısın’ dedi. Ben de, ‘Öyle mi neden gitmeliymişim?’ diye sordum. ‘Çünkü sana gitmen gerektiğini söylüyorum’ diye cevap verdi. ‘Filmde 10 saniye yer alıp almaman umrumda değil. Bu tarihin bir parçası, büyük bir iş. Önemli bir şey’ dedi. Herkes gülümsedi ve ‘Aman Tanrım’ dedi. İşte filmi bu yüzden kabul ettim. Oğlum sayesinde, Russolar sayesinde değil…

NME’nin haberine göre Detective Chinatown 3 filmi kısa süre önce Avengers: Endgame’in elinde tuttuğu tek bir pazarda en yüksek hasılatlı hafta sonu açılış rekorunu kırdı. 2019’da vizyona giren Marvel filmi ABD’deki ilk hafta sonunda 357 milyon dolar (yaklaşık 2,7 milyar TL) hasılat elde etmişti. Endgame’in ABD’deki başarısı Çin’de mağlup edildi.”


Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: