Pictured: The Stand Key art of the CBS All Access series THE STAND. Photo Cr: CBS ©2020 CBS Interactive, Inc. All Rights Reserved.

Stephen King’in Mahşer’i Yaklaşıyor

1 dk


Stephen King imzalı Mahşer romanından uyarlanan CBS yapımı The Stand  bu yılın sonunda ekranlarda olacak. Stephen King’in en bilinen romanlarından olan The Stand dizi oluyor. Mahşer adıyla dilimize de kazandırılan kıyamet romanı, bir virüsün dünyanın neredeyse sonunu getirdiği bir dönemde geçiyor. CBS diziden yeni bir fragman paylaştı. 

Mini dizi formatındaki The Stand ilk olarak 2018 yılında duyuruldu. O günden bu zamana da kadro ve detaylar şekillendi. Usta yazar Stephen King’in de senarist ve uygulayıcı yapımcı kadrosunda yer aldığı yapımın yönetmenliğini  Josh Boone (New Mutants, Stuck in Love, The Fault in Our Stars) üstleniyor. 

King’in en sevilen romanlarından birisi olan The Stand (Mahşer) bu yılın son ayında izleyicinin karşısına çıkacak. The Stand, 17 Aralık 2020’de CBS All Access ekranlarına gelecek. 

Dizide Rahbe Abigail karakteri Whoopi Goldberg tarafından canlandırılıyor. King romanlarının meşhur kötü karakteri Randall Flagg (namı diğer Siyahlı Adam) ise Alexander Skarsgård tarafından ekrana taşınacak. Romanın bir diğer önemli karakteri Stu Redman ise James Marsden’in elinde hayat buluyor. Öte yandan müzisyen Marilyn Manson’ın da dizide yer alacağını hatırlatalım.

The Stand oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde: Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Jovan Adepo, Greg Kinnear, Henry Zaga, Katherine McNamara, Owen Teague, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: