Kendini yaktın, bizi de yaktın! Hep senin yüzünden.

Usta komedyen Cem Yılmaz'dan Özdemir Erdoğan'a esprili çıkış.; "Kendini yaktın,bizi de yaktın :)) Hep senin yüzünden."1 dk


Ünlü komedyen Cem Yılmaz “Eğer Zeki Müren kötü örnek olmadıysa LGBT’ler nereden çıktı?” diyen Özdemir Erdoğan’a esprili bir şekilde tepki gösterdi.

Daha önce Zeki Müren için “Onu izleyen küçük erkek çocukları travmalar yaşadı” iddiasında bulunan Özdemir Erdoğan, iddiasının arkasında olduğunu söylemiş “Eğer Zeki Müren kötü örnek olmadıysa LGBT’ler nereden çıktı?” çıkışını yapmıştı.

Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’a konuşan ve Zeki Müren’e dair açıklamalarının hâlâ arkasında olduğunu belirten Özdemir Erdoğan, “Ben ne düşündüysem onu söyledim. Ülkemizde kültür adına söz söyleyen, yazan çizen, satılmamış, namuslu ve cesur eleştirmen kalmadığından, bu görev birkaç sanatçı arkadaşımla bize düştü…” demişti.

Ünlü müzisyenin bu çıkışına usta komedyen Cem Yılmaz’dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından Arif v 216 filminden Çağlar Çorumlu ve kendisinin bir fotoğrafını paylaşan Yılmaz, “Kendini yaktın,bizi de yaktın :)) Hep senin yüzünden.” dedi. Sanatçının twiti binlerce beğeni ve paylaşım aldı.

Arif v 216 konusu

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif‘in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar.  Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216‘yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.


Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: