Ryan Reynolds, Deadpool’un 5. Yılını Komik Bir Mektupla Kutladı

Ryan Reynolds, Deadpool'un 5. yıldönümünü kutlamak için daha önce yayımlanmamış bir hayran mektubunu ve ona verdiği cevabı paylaştı. Ünlü oyuncu, mektupta, 2016'dan bu yana yaptığı her şeyin tam tersini yazmasıyla hayranlarını güldürdü. 1 dk


Deadpool’un 5. yılını kutlayan Ryan Reynolds, daha önce yayımlanmamış bir mektup paylaştı. Screen Rant’ın haberine göre oyuncunun Deadpool’un 5. yıldönümü şerefine paylaştığı mektup 2016’da gönderilmiş.

Reynolds bu mektuba daha önce cevap vermemiş. Deadpool’un beşinci yıldönümünde mektuba yanıt veren Reynolds sevilen karakterin Marvel Sinematik Evreni’ne katılmasının ne kadar anlaşılmaz olduğuna dair bir dizi şaka içeriyor.

44 yaşındaki oyuncu,söz konusu yanıt mektubunu cuma günü Instagram hesabından paylaştı.

Reynolds şakalarla dolu mektupta eşi Blake Lively’nin “ikinci (ve son) çocuklarına” hamile olduğunu söyledi. Çiftin 2019’da üçüncü çocukları olmuştu.

Oyuncu ayrıca Galli futbol kulübü Wrexham’ı aktör Rob McElhenney’le birlikte 2 milyon sterline satın alsa da mektupta “diğer ünlüler gibi rastgele girişimlere karışmayacağını” söyledi.

Blake Lively ve Ryan Reynolds.

Reynolds sahte mektubunda ayrıca hayranına şöyle seslendi:

“Sizinle bir bira içmek için bir araya gelmeyi çok isterim. Bira benim favorim.”

Oyuncu son şaka olarak Deadpool 3’ten bahsetti. Disney ocakta onayladığı Deadpool 3’ün gelecek yıla kadar çekimlerine başlanmayacağını söylemişti.

Reynolds, şöyle dedi:

“Deadpool 3, 2020’de vizyona girdiğinde hayranlarla yakın ve kişisel olarak biraz zaman geçirebilmeliyim. El sıkışma ve sarılmalar her zaman mektuplardan ve hatta dokunmadan daha iyidir.”

2016’dan bu yana yaptığı her şeyin tam tersini yazan oyuncu sosyal medyada hayranlarını güldürdü.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: