Nostradamus’un 2021 Tahminleri: Zombiler mi Geliyor?

Astroloji web sitesi Yearly Horoscope, zombi ayaklanmasının Nostradamus tarafından tahmin edildiği gibi 2021'de gerçekleşeceğini söyledi.1 dk


Nostradamus’un çalışmalarını analiz eden ASTROLOGLAR, Fransız filozofun 2021’de zombilerin yükselişi konusunda uyardığını söyledi. Zombiler 2021’de mi geliyor?

Gerçek adı Michel de Nostredame olan Fransız astrolog, 1555’te Les Prophéties adlı kitabında bir dizi tahmin yaptı. Öngörülerden biri ölülerin dirilip dünyayı ele geçireceğiydi.

Nostradamus şunları yazdı: “Birkaç genç yarı insan ölü tekrar başlayacak. Ölümden kine doğru diğerlerinin parlamasına neden olacak. Ve yüce bir yerde bazı büyük kötülükler meydana gelecek: Üzücü olaylar her birine zarar verecek, Onur yok olacak yarı ölüp tekrar başlayanlar başarılı olacak. Babalar ve anneler sonsuz üzüntüden ölecek  kadınlar yas tutacak, zararlı dişi canavar ortaya çıkacak, tek olan artık olmayacak, tüm dünya sona erecek.”

Astroloji web sitesi Yearly Horoscope, zombi ayaklanmasının Nostradamus tarafından tahmin edildiği gibi 2021’de gerçekleşeceğini söyledi.

Nostradamus’un zombi tahmininde herhangi bir gerçek var mı?

1666’daki Büyük Londra Yangını tahmini gibi Nostradamus’un iddialarının birçoğu gerçekleşti.

Nostradamus Büyük Yangından 100 yıl önce şöyle yazdı: “Adaletli’nin kanı Londra’da bir suç işleyecek, Eski hanımefendi yüksek yerinden düşecek, aynı mezhepten birkaç kişi öldürülecek.”

Nostradamus’un ileri sürdüğü birkaç iddianın meyvesini bulmasına rağmen, kehanetlerinin çoğu çok belirsizdi.

Bu nedenle, yüzlerce yıl boyunca, filozofların sözlerinin olay gerçekleştikten sonra farklı şekilde yorumlanan anlamıyla en azından birkaçı meyve vermeye mahkumdu.

Örneğin, sözde böyle bir tahmin aslında Donald Trump’ın yükselişi ve Birleşik Devletler Başkanı olmasıydı. Century III, Quatrain 81’de Nostradamus şunları yazdı: “Büyük utanmaz, cüretkar haykıran. Ordunun valisi seçilecek. Köprü kırıldı, şehir korkudan bayıldı. ”

Gördüğünüz gibi, aslında Başkan Trump’tan hiç bahsedilmiyor ve Nostradamus’un sözleri, Trump seçildikten sonra farklı şekilde yorumlandı.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: