Fırat Acar ‘Fora Fora’ ile müzik dünyasına giriş yaptı

Genç şarkıcı Fırat Acar ilk teklisi 'Fora Fora' ile müzik dünyasına giriş yaptı. Acar, 'Hem yetenekli insanları bir araya getirip hem de olağanüstü bir sinerji yakaladığınızda başarı kaçınılmaz oluyor. Bir eserin oluşumunun başlangıç aşamasından, tüm süreçler tamamlanana kadar hummalı bir çalışma gerçekleştirdik' dedi.1 dk


Genç şarkıcı Fırat Acar ilk teklisi ‘Fora Fora’ ile müzik dünyasına giriş yaptı. Acar, “Hem yetenekli insanları bir araya getirip hem de olağanüstü bir sinerji yakaladığınızda başarı kaçınılmaz oluyor. Bir eserin oluşumunun başlangıç aşamasından, tüm süreçler tamamlanana kadar hummalı bir çalışma gerçekleştirdik” dedi.

Genç şarkıcı Fırat Acar, söz ve müziği Emre Şakar’a ait Fora Fora’yı müzikseverlerin beğenisine sundu. Kayıt, ses düzenlemesi ve aranje işlemlerinde Opirus Müzik, Buğra Kunt ve Onur Aşar imzası var. Klibin yönetmen koltuğunda da Utku Kundakçı oturuyor.

“HUMMALI BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Şarkıya yönelik açıklama yapan Acar, “Parçada ve klipte emeği geçen insanların her biri işinin uzmanı. Hem yetenekli insanları bir araya getirip hem de olağanüstü bir sinerji yakaladığınızda başarı kaçınılmaz oluyor. Bir eserin oluşumunun başlangıç aşamasından, tüm süreçler tamamlanana kadar hummalı bir çalışma gerçekleştirdik. Esasen, şarkılarımı çok izlensin veya dinlensin diye değil, içime gerçekten sinen kaliteli işler ortaya çıksın diye yapıyorum. Yıllar sonra geriye dönüp baktığımda güzel eserler bırakmış olmayı umuyorum” ifadelerini kullandı.

YENİ TEKLİ YOLDA

Acar, “Size şimdiden yeni müjdeyi verebilirim, yeni teklim ‘Ole Ole’ yakında dinleyiciyle buluşuyor. Yeni parçada Opirus Müzik ile çalışacağız. Ole Ole isimli şarkının sözleri Koray Albayrak’a ait. Parçanın aranje kısmını ise Onur Aşar üstleniyor. Yine, bir ekip çalışmasıyla gerçekleştireceğimiz kliple dinleyicilerinin karşısına çıkacağım” diye konuştu.

Kaynak: DHA


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

Comments

Share via
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi:
Send this to a friend