Bu Yıl Kitap Fuarı Gerçekleşecek mi?

TÜYAP tarafından yapılan açıklamada milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği İstanbul Kitap Fuarının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.1 dk


Pandemi nedeniyle etkinlikler birer birer iptal ediliyor. Bu durumun ne zaman düzeleceği ise belirsizliğini koruyor. Kitapseverlerin gözü kulağı da kitap fuarlarında idi. TÜYAP tarafından yapılan açıklamada milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği İstanbul Kitap Fuarının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Son günlerde artan vakalar doğrultusunda COVID-19 pandemi sebebiyle alınan karar doğrultusunda TÜYAP tarafından yapılan resmi açıklamada: “Değerli ziyaretçiler ve yayıncılarımız fuarımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bu yıl içinde sizlerle yeniden buluşmayı diliyoruz. Bizden haberler için hesapları ve web sitemizi takip edebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz” denildi.

İzmir Kitap Fuarı gerçekleşecek mi?

TÜYAP tarafından yapılan açıklamada İzmir Kitap Fuarı’nın da ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Kitap severlerin derin üzüntüsüne yol açan açıklamada kitap fuarlarının bu sene içerisinde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: