Tom Hanks’li News of the World’ten İlk Fragman

Merkezinde zarifçe işlenmiş tuhaf bir çift ilişkisi olan, zengin dönem detaylarıyla ve sarhoş edici nesirlerle dolu, canlı ve itici bir macera hikayesi olan News of the World 25 Aralık'ta sinemalarda olacak.1 dk


Paulette Jiles’in 2016 tarihi romanı News of the World’ün (Dünya Haberleri) sinema uyarlamasının çalışmaları sürüyor. Tom Hanks’in canlandırdığı dul bir İç Savaş gazisi, yıllar önce Kiowa halkı tarafından kaçırılan bir kızı teyzesine ve amcasına teslim etmeyi kabul eder. Yüzlerce mil yol alırlar ve ev diyebilecekleri bir yer ararken ciddi tehlikelerle karşı karşıya kalırlar.

Senaryoyu Luke Davies’in yazdığı romanının uyarlamasında Helena Zengel, Michael Covino ve Fred Hechinger, Thomas Francis Murphy de yer alıyor.

Çekimler 2 Eylül 2019’da Santa Fe, New Mexico’da başladı.

Merkezinde zarifçe işlenmiş tuhaf bir çift ilişkisi olan, zengin dönem detaylarıyla ve sarhoş edici nesirlerle dolu, canlı ve itici bir macera hikayesi olan News of the World 25 Aralık’ta sinemalarda olacak. Filmden ilk fragman yayınlandı.  Tom Hanks filmde asil, dünyadan bıkmış Yüzbaşı Jefferson Kyle Kidd olarak karşımıza çıkacak.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: