Sedat Peker yakalandı mı?

Bir gündür twit atmayan video da paylaşmayan Sedat Peker'in nerede olduğu merak konusu oldu. Herkes Sedat Peker nerede diye soruyor.1 dk


Suç örgütü lideri Sedat Peker haftalardır yurtdışından çektiği videolarla dikkat çekiyordu. Bugün video yayınlayacağını söyleyen Sedat Peker videosunu yayınlamadı ve yaklaşık bir gündür de twit atmayınca sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. SedatPeker10 etiketiyle binlerce twit atan sosyal medya kullanıcıları Sedat Peker’i de etiketleyip nerede olduğunu sordu. Bu arada bir Twitter kullanıcısı Sedat Peker’in yakalandığını iddia etti. Amygdala Society isimli kullanıcı sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Sedat Peker bugün 06:50’de MİT operasyonu ile yakalandı #sedatpeker10 Katar’dan geçiş yapan denizaltı SAT timleri Al Mirfa bölgesinde kaldığı evden Peker’i aldı. BAE istihbaratı çatışmaya girmeden çekildi, adamları da direnmedi. Resmi açıklama gece yarısı yapılacak. #deprem” 

Amygdala Society’nin kim olduğu anlaşılamadı. Hesabında ise sadece birkaç yüz takipçi bulunuyordu. Kullanıcının söylediklerinin doğru olup olmadığı doğruysa bu bilgiyi nereden aldığı bilinmiyor. Yine de açıklamaları yüzlerce rt aldı. Herkes “Sedat Peker nerede” diye soruyor.  Sedat Peker ismi sosyal medyada gündemden düşmüyor.


Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: