Gucci ailesinden Ridley Scott’a tepki: “Büyükbabamız Al Pacino’dan daha yakışıklı”

Gucci ailesi ünlü yönetmenin merakla beklenen yeni filmini, aile üyelerinin doğru biçimde tasvir edilmemesi nedeniyle eleştirdi. Aile, "Büyükbabamız Al Pacino'dan daha yakışıklı" açıklamasını yaptı.1 dk


Moda dünyasının demirbaşlarından Gucci ailesi, Ridley Scott’ın aileyi konu alacak yeni filminde Al Pacino’nun yer almasına tepki gösterdi.

Screen Rant’in haberine göre Scott’ın yeni projesi 1990’ların ortasında aile içinde patlak veren karmaşaya odaklanıyor. O dönem Patrizia Reggiani, eşi Maurizio Gucci’yi öldürmesi için bir katil kiralamıştı. Reggiani 1998’de planladığı cinayet nedeniyle hapis cezasına çarptırılmıştı.

Görünüşe göre film pek çok kişiyi heyecanlandırdı ancak aileyi epey rahatsız etmiş. Moda markasının kurucusu Guccio Gucci’nin torunlarının çocuklarından biri olan Patrizia Gucci, filmin kâr elde etmek amacıyla ailenin yaşadıklarını işlediğini düşünüyor.

Guccio Gucci

Gucci ayrıca Al Pacino’nun iyi bir tercih olmadığını şu ifadelerle belirtiyor:

“Büyükbabam tüm Gucciler gibi çok yakışıklı bir adamdı. Uzun, mavi gözlü ve çok zarifti. Onu hiç de uzun olmayan Al Pacino canlandırıyor ve bu onu şişman, favorili ve gerçekten çirkin gösteriyor. Bu utanç verici çünkü Pacino, büyükbabama hiç benzemiyor.”

Al Pacino

Gucci, AP’ye yaptığı açıklamada ayrıca şu ifadeleri kullandı:

“Gerçekten hayal kırıklığına uğradık. Ailem adına konuşuyorum. Hollywood sisteminin gelirini artırmak, kâr elde etmek için ailenin kimliğini çalıyorlar. Ailemizin bir kimliği, mahremiyeti var. Her şey hakkında konuşabiliriz ama aşılamayacak bir sınır da var.”


Comments

%d blogcu bunu beğendi: