Üç Cinayet İşleyen Adam Suçlanmayacak👀

Kendisine saldırırken üç kişiyi bıçaklayarak öldüren bir adam, üç cinayete rağmen suçlanmayan ilk kişi oldu. 1 dk


Birleşik Krallık’ta kendisine saldırırken üç kişiyi bıçaklayarak öldüren bir adam, üç cinayete rağmen suçlanmayan ilk kişi oldu.

30 yaşındaki Gurjeet Singh, Londra, Ilford’daki yerel Gurdwara’dan – bir Sih tapınağından – eve yürürken bıçak ve çekiçle silahlanmış bir grup tarafından köşeye sıkıştırıldı.

Singh, yaklaşık 13 saniye süren ve Baljit Singh, (sağda) 34, Narinder Singh (ortada) 26 ve Harinder Kumar’ın (solda) 22, hayatını kaybettiği şiddetli çatışmadan çok sayıda yara aldı.

Metropolitan Polisi, Singh’in nefsi müdafaa kapsamında görüldüğünü cinayet veya adam öldürme ile suçlanmadığını doğruladı. Hayatta kalan dördüncü bir saldırgan komplo suçundan mahkum edildi ve belirlenen sürücü olduğuna inanılan beşinci bir kişi de hapse atıldı. 

Saldırıdan kısa bir süre sonra Redbridge Sulh Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada, büyük ölçüde vasıfsız işçilerden oluşan saldırganlar grubunun Singh ile ‘ödenmemiş bir borç’ konusunda anlaşmazlığa düştüğü anlaşıldı. 

Bir aile kaynağı, anlaşmazlığın bir iş anlaşması yüzünden olduğunu ortaya çıkardı.

19 Ocak’ta Ilford, Seven Kings’teki saldırı sırasında Singh, kendini savunmaya çalışırken çok sayıda yara aldı. 

Mahkeme, saldırının çekiç ile başına tutarlı bir şekilde vurularak gerçekleştiğini ayrıca Singh’in başının arkasında ve alnında kesik ve başın sol tarafında beş cm’lik bir kesik olduğunu açıkladı. Saldırı sırasında Singh’in bir eli de yaralandı.

Kaynak: Dailmail


Comments

%d blogcu bunu beğendi: