Tom Cruise Görevimiz Tehlike 7’nin Setinde Küplere Bindi

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, başrolünü üstlendiği 'Görevimiz Tehlike 7' filminin setinde küplere bindi. Cruise'un ekip üyelerini küfür ederek azarladığını gösteren ses kayıtları basına sızdırıldı.2 dk


‘Görevimiz Tehlike’ serisinin yedinci halkasının çekimleri mart ayında İtalya’da yapılırken koronavirüs nedeniyle ara verişmişti. Kısa bir süre önce de filmin çekimlerine tekrar başlandı.

Hem özel hayatında hem de film setlerinde titizliğiyle bilinen 58 yaşındaki Cruise, sette koronavirüs önlemlerine uymayan çalışanlara ateş püskürdü.

Cruise’un zaman zaman nezaket sınırlarını aşarak küfür de ettiği duyulan ses kaydı da basına sızdı. Bu ses kaydında Cruise’un “Bir daha bunu yaptığınızı görürsem hepiniz defolup gidersiniz” dediği duyuluyor. Tom Cruise, daha sonra da bazı çalışanları işaret ederek “Sen de, sen de ve sen… Bir daha bu lanet şeyi yapmayacaksınız” diye bağırıyor.

Oyuncu, ses kaydının devamında, “Özür dilemek yok. Onu, endüstri bittiğinde evlerini kaybedenlere söylersiniz. Biz bu lanet filmin çekimlerini durdurmayacağız” diye kurallara uymayan çalışanları azarlıyor.

Aktör, bu sert konuşma sırasında pandemi yüzünden Hollywood’da birçok sete kilit vurulduğunu da hatırlatarak “Sayemizde Hollywood çekimlere döndü. Binlerce kişiye iş yaratıyoruz” diye bağırıp ardından da küfür ediyo. Tom Cruise, hem İtalya’da hem de İngiltere’de yapılan çekimler sırasında kurallara son derece sıkı bir şekilde uyuyor.

Tom Cruise şunları söylüyor: “”Biz altın standart durumundayız. Şu an Hollywood’da bizim sayemizde film yapılabiliyor. Çünkü bize ve yaptıklarımıza inanıyorlar. Ben geceleri her kahrolası stüdyo ile, sigorta şirketiyle, prodüktörlerle telefonda geçiriyorum; gözleri bizim üzerimizde ve filmleri için bizi kullanıyorlar. Biz binlerce istihdam sağlıyoruz, … (küfürlü ifade). Bir daha bunu görmek istemiyorum. Asla! Bizim sektör kapalı olduğu için (…) evlerini kaybedenlere ne diyeceksiniz? Masalarında yiyecek yemek, okullarına verecek paraları olmayacak. Ben her gece bu kaygılarla uyumaya çalışıyorum, bu kahrolası sektörün geleceği için!… Bu yüzden kusura bakmayın, özür kabul edemiyorum. Size söyledim, uyarıya uymazsanız kovulursunuz. Bu kahrolasıca filmi kapatmıyoruz! Anlaşıldı mı? Bir daha görürsem (…) kovulursunuz.”

Ünlü aktör, kamera karşısında olmadığı zamanlarda maskesini de eksik etmiyor. Öte yandan Cruise’un hem filmin oyuncularını hem de kamera arkası ekibini hastalıktan korumak ve izole etmek için kendi kasasından 500 bin sterlin ödeyip bir gemi kiraladığı haberi de gündeme gelmişti.

Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) Christopher McQuarrie tarafından yazılan ve yönetilen ve Ethan Hunt rolünü tekrar canlandıran Tom Cruise’un başrolününü üstlendiği Amerikan aksiyon casus filmi. Görevimiz Tehlike film serisinin yedinci bölümü ve Görevimiz Tehlike 6 ve Görevimiz Tehlike 7’nin ardından McQuarrie tarafından yönetilecek üçüncü film. Oyuncular arasında Cruise, Henry Czerny, Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve Vanessa Kirby de bulunuyor.

Görevimiz Tehlike 7’nin Paramount Pictures tarafından 23 Temmuz 2021’de gösterime girmesi planlanıyordu ancak ertelendi.


Comments

%d blogcu bunu beğendi: