Game of Thrones Yıldızı Dizide Öldürmeyi En Çok İstediği Karakteri Açıkladı😉

1 dk


Game of Thrones dizisinin yıldızlarından Maisie Williams, yapımda öldürmeyi en çok istediği karakterin Cersei olduğunu söyledi.

Maisie Williams, Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Arya Stark karakterinin Cersei Lannister’ı öldürmüş olmasını istediğini açıkladı. Genç aktris final sezonu öncesi Kraliçe Cersei’yi öldüren darbeyi Arya’nın vurmasını ve bu sırada onun da ölmesini umut ettiğini söyledi.

Kitabın yazarı James Hibberd’e röportaj veren genç aktrisin sözleri şöyle:

“Arya’nın motivasyonunun en başından beri bu olduğunu düşünüyordum. Cersei’nin Jamie’yle birlikte olduğu son sahnede bile Jamie’nin yüzünü çıkartıp Arya olduğunu öğreneceğimizi umdum. Sonra da ikisi birlikte ölecekti. Cersei’yi öldürmeyi çok istiyordum, yanında Arya da gidecek olsa bile.”

Lena Headey’in canlandırdığı Cersei, finalden bir önceki bölümde ölmüştü. Kardeşi ve sevgilisi Jamie’yle (Nikolaj Coster-Waldau) birlikte Kızıl Kale’nin enkazının altında kalarak can veren Cersei için ne hayranların ne de aktörlerin istediği son bu değildi.

Game of Thranos Yıldızı Maisie Williams: “Rol Bulmakta Zorlanıyorum”

Maisie Williams ayrıca son zamanlarda rol bulmakta zorlandığını açıkladı. 23 yaşındaki Williams’ın Telegraph’a verdiği röportajda söyledikleri şöyle:

“Roller ve seçmeler giderek zorlaştı. Hayatımda hiç reddedilmemiştim. Game of Thrones katıldığım ikinci seçmeydi ve kariyerim o rolle başladı. Her zaman rekabet olduğunu yeni yeni fark ediyorum. Ne yapmış olursanız olun, isteyip de alamayacağınız roller varmış.”

 

 


Comments

%d blogcu bunu beğendi: