“Pandemi Walking Dead Filmine Yaradı”

Reytinglerde büyük düşüşü devam eden ve son sezonlarda beklediği çıkışı bir türlü yakalayamayan The Walking Dead için film serisi geliyor. The Walking Dead sinema filmi için yeni açıklamalar gelmeye başladı. The Walking Dead dizisi bildiğiniz gibi her ne kadar iyi bir çıkış yakalasa da son sezonlarda giderek düşen bir yapıya büründü.2 dk


0
7 Paylaşım
Reytinglerde büyük düşüşü devam eden ve son sezonlarda beklediği çıkışı bir türlü yakalayamayan The Walking Dead için film serisi geliyor. The Walking Dead sinema filmi için yeni açıklamalar gelmeye başladı. The Walking Dead dizisi bildiğiniz gibi her ne kadar iyi bir çıkış yakalasa da son sezonlarda giderek düşen bir yapıya büründü. Reytinglerde yaşamış olduğu büyük düşüşü devam eden dizi için geçtiğimiz yıl bir sinema filmi projesi duyurulmuştu. İşte The Walking Dead film serisi için uzun bir aradan sonra yeni bir açıklama geldi.

The Walking Dead için üçleme film serisi yapılacak

Seriyi güncel olarak takip eden izleyicilerin hatırlayacağı gibi dizinin en önemli karakterlerinden Rick Grimes ve Maggie Greene‘e veda etmiştik. Ölmeyen ama hikayeden bir şekilde ayrılan bu iki karakterden Maggie Greene‘in tekrar hikayeye dahil olabileceği de belirtilmişti. Bana sorarsanız serinin en saçma kurgusu ile diziden ayrılan Rick Grimes ise sinema filmleri ile hikayeyi devam ettirecekti. Köprünün patlamasından sonra dizi hikayesi ile yolu ayrılan Rick Grimes için bir üçleme filminin yapılacağı da açıklanmıştı.

Konu ile ilgili yeni açıklama ise serinin arkasında imzası bulunan Robert Kirkman’dan geldi. Filmin gecikmesi ile alakalı konuşan Kirkman “Arka planda onlarca gelişme yaşanıyor. Kimsenin yaşadığımız salgının bitmesini beklediğimizi düşünmesini istemiyorum.” diyerek sözlerine şu şekilde devam etmiş; “Salgın sürecinin aslında birçok filmi daha iyi hale getirebileceğini söyleyebilirim. Rick Grimes odaklı filmimizi iyi pişirmek ve mükemmel hale getirebilmek için ise daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunuz düşünüyorum. Biraz daha zaman geçtiğinde film hakkında tonla bilgi paylaşacağız.”

Rick Grimes’e hayat veren Andrew Lincoln‘un baş rolde yer alacağı Walking Dead filminin nasıl bir senaryoya sahip olacağı ise şu anda belli değil. Dizide Michonne karakterini canlandıran ve diziye veda eden bir başka isim olan Danai Gurira, film serisinde Rick’e eşlik etmek istediğini açıklamıştı. Scott Gimple tarafından kaleme alınan bu üçlemenin hikayeye nasıl bağlayacağını merak ediyoruz. Gimple yaptığı açıklamada “Rick Grimes’in devam eden hikayesi ile başlayacağımız bu serüvende The Walking Dead evrenini keşfedeceğiz ve geçmişten tanıdık yüzleri de göreceğiz” ifadelerine yer vermişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
7 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win

0 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı